Kurumsal

PESKA LTD ŞTİ

Firmamız Hakkında

PESKA LİMİTED ŞİRKETİ, 1998 yılında kablo üretim ve kablo demetleri yapmak amacıyla kurulmuştur.


1999 yılından bu yana özellikle iklimlendirme cihazları olmak kaydıyla,Türkiye'de birçok önemli markanın kablo demetleri üreterek hizmet vermektedir.


25 yıl boyunca aralıksız, Isıtma-soğutma, otomotiv, beyaz eşya ve makine imalatçılarına kablo demetleri üreterek, sektörün elektrik sistemleri ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir.


Bursa İnegöl’de 3.000 m² mevcut, 1.000 m² inşaatı devam eden kapalı ve 20.000 m² açık alandaki PESKA LİMİTED ŞİRKETİ, 50 devreli bir kablo demetinden yıllık 1 milyon adet üretme kapasitesine sahiptir. Gelecek yıllarda sektördeki pazar payımızı ve üretim kapasitemizi arttırmak için, 2027’de bitmesini planladığımız, Bilecik Pazaryeri OSB’de 2.000 m² kapalı 7.500 m² açık alan ve Bulgaristan Plovdiv’de 1.000 m² kapalı alan inşaatlarımız devam etmektedir.


ISO 9001:2015 belgesi ile ISO 9001 standartlarının bütün gereklilikleri göz önünde bulundurularak, PESKA LİMİTED ŞİRKETİ kalite yönetiminin sıkı kuralları altında sürdürülmektedir.

Alanında bilgi ve deneyim sahibi yaklaşık 60 kişilik uzman bir ekip tarafından, modern ve teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanılarak, üretim ve ürün geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Üretimin her aşamasında modern test cihazları ve kontrol yöntemleri kullanarak, yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılmasını ilke edinen PESKA LİMİTED ŞİRKETİ uluslararası ve yerli standartlara göre imal edilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnamelerine ve isteklerine göre de ürün geliştirmektedir.

Kablo gruplama işlemlerinde uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyan ve kurulduğu günden itibaren, kaliteli ürünlerle kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır.

PESKA LİMİTED ŞİRKETİ olarak Bursa İnegöl’de, uzman ve tecrübeli kadromuz ile gerçekleştirdiğimiz PVC Kablo, PVC Makaron ve Kablo Demeti üretimi için kullanılan makine teçhizat ve kapasitelerimiz;


KESİM BÖLÜMÜMÜZDE
  • 20 Milyon Adet Kesme Çakma/Yıl Kapasitede
  • 7 Adet Kablo ve Makaron Kesme Makinesi
  • 3 Adedi Tam Otomatik ‘’KOMAX Marka’’
PRES BÖLÜMÜMÜZDE
  • 100 Milyon Adet Çakma/Yıl Kapasitede
  • 20 Adet Pres 70 adet Farklı Terminal İçin Sıkma ve Rast Soket Çakma Kalıbı
MAKARON ve KABLO İMALAT BÖLÜMÜMÜZDE
  • 50 Milyon Metre/ Yıl PVC Kablo
  • 10 Milyon Metre/Yıl PVC Makaron Üretim Kapasitesinde
  • 2 adet Ø 90 PVC Extrüder
MONTAJ BÖLÜMÜMÜZDE
  • Her Firma için Ayrı Çekim Tezgahları ve Masaları
SON KONTROL BÖLÜMÜMÜZDE
  • 2 Adet %100 Devre ve Direnç Kontrolü Yapan Test Masası ‘’DYNALAB Marka’’
MİSYONUMUZ

İleri teknolojilerin kullanıldığı araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz sonucunda ortaya çıkan güvenilir ve kaliteli ürünlerimiz ile müşterilerimize yeni çözümler sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Teknolojik gelişmeleri izleyerek ürün ve hizmet kalitemizi sürekli yükseltmek Sektördeki lider firmalar arasında yer almak Yaptığımız yatırımlarla yeni istihdam alanları oluşturmaktır

Yukarı